V okviru projekta ZDRAVA ŠOLA in ŠPORT ŠPAS smo organizirali pohod generacij na temo Gibanje in jutranja telovadba.

 V soboto, 13. maja 2017, smo na naši šoli že deseto leto zapored izvedli DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ, ki so se ga tokrat udeležili naši učenci 1. in 2. razreda, njihovi starši, stari starši in prijatelji, ki radi aktivno preživijo nekaj uric v naravi.

Pot nas je vodila proti Termam Ptuj ob obrežju reke Drave in nazaj. Ob krajšem postanku smo si malo odpočili noge, se okrepčali in poigrali z gibalnimi igrami - padalom ter podelili priznanja najstarejšemu in najmlajšemu pohodniku ter najštevilčnejši družini.

Hvala, spoštovani pohodniki, za druženje. Skupaj nam je bilo zelo lepo.

{gallery}Aktualno/2016_17/Zdrava_sola/{/gallery}

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small  kakovost-alpha-small