Jutranje varstvo 2016/17 

Učenci 2. in 3. razreda, ki prihajajo v šolo pred 7.20, se do 7.20 priključijo v varstvo učencem 1. razreda.
V času zajtrka, tj. od 7.40 – 8.05, je jutranje varstvo v jedilnici v kleti.

 1. razred

 

Ura

Učilnica

Vodja

ponedeljek

od 6.20 do 8.20

P/5

Irena Veg

torek

od 6.20 do 8.20

P/8

Karmen Ivančič

sreda

od 6.20 do 8.20

P/5

Irena Veg

četrtek

od 6.20 do 8.20

P/7

Miroslava Mijačević

petek

od 6.20 do 8.20

P/8

Karmen Ivančič

 

 2. in 3. razred

 

Ura

Učilnica

Vodja

ponedeljek

od 7.20 do 8.20

P/8

Leonela Djakovič

torek

od 7.20 do 8.20

P/8

Silva Forštnarič

sreda

od 7.20 do 8.20

P/8

Leonela Djakovič

četrtek

od 7.20 do 8.20

P/5

Irena Veg

petek

od 7.20 do 8.20

P/5

Irena Veg

 

 

Podaljšano bivanje 2016/17

Šola organizira podaljšano bivanje po pouku in je namenjeno učencem od 1. do 5. razreda.

Vsebuje naslednje elemente: samostojno učenje, sprostitveno dejavnost, vodeno (usmerjeno oz. ustvarjalno) preživljanje časa in kosilo.

Legenda in izvajalci: GU – Glasbene urice (Jasna Drobne); RAČ – računalništvo (Majda Kramberger Belšak); ZŽS – Zdrav življenjski slog (Robert Bezjak); OPZ – otroški pevski zbor (Jasna Drobne); N1A – neobvezni izbirni angleščina (Leonela Djakovič); NEM T – tečaj nemščina (Kristina Pravdič, Mihaela Cajnko G); TJA T – tečajni pouk angleščine (Leonela Djakovič)

 1. a – učilnica M/3 (skupina OPB I)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

12.20

KOSILO

12.20

KOSILO

12. 55

KOSILO

12.20

KOSILO

12.20

5.

12.05 – 12.55

 

GU

RAČ 

 

6.

12.55 – 13.45

 

 

N1A

ZŽS – VTV

N1A 

7.

13.45 – 14.35

 ZŽS – VTV

 NEM T

 

 

golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

 

košarka

košarka

9.

15.25 – 16.15

 

 

 

 

 

 

1. b – učilnica M/4 (skupina OPB II)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

12.20

KOSILO

12.20

KOSILO

12. 55

KOSILO

12.20

KOSILO

12.20

5.

12.05 – 12.55

 

GU

 

 

N1A 

6.

12.55 – 13.45

N1A 

 

RAČ

ZŽS – VTV 

7.

13.45 – 14.35

ZŽS – VTV

 

 NEM T

 

golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

 

košarka

košarka

9.

15.25 – 16.15

 

 

 

 

 

 

2. a – učilnica M/6 (skupina OPB III)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

13.30

KOSILO

13.50

KOSILO

13.25

KOSILO

12.20/13.00

KOSILO

12.55

5.

12.05 – 12.55

pouk 

pouk

pouk 

pouk

6.

12.55 – 13.45

ZŽS –  HALA

RAČ 

GU

 

7.

13.45 – 14.35

NEM T

 

 ZŽS –  HALA

 

 golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

 

košarka

košarka

9.

15.25 – 16.15

 

 

 

 

 

 

2. b – učilnica M/1 (skupina OPB IV)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

13.30

KOSILO

13.00

KOSILO

13.25

KOSILO

13.00

KOSILO

12.15

5.

12.05 – 12.55

pouk 

pouk

pouk 

pouk

6.

12.55 – 13.45

ZŽS –  HALA

NEM T

GU

 

7.

13.45 – 14.35

 

RAČ  

 ZŽS –  HALA

 

 golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

 

košarka

košarka

9.

15.25 – 16.15

 

 

 

 

 

 

3. a – učilnica M/5 ali I/10 (skupina OPB V)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

13.15

KOSILO

13.30

KOSILO

12.55

KOSILO

13.30

KOSILO

13.10

5.

12.05 – 12.55

pouk 

RAČ 

pouk 

ZŽS –  HALA

NEM T

6.

12.55 – 13.45

 

OPZ

OPZ

7.

13.45 – 14.35

 

 

 TJA

 

 

 golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

ZŽS –  HALA 

košarka

košarka

9.

15.25 – 16.15

 

 

 

 

 

 

3. b – učilnica II/6 ali I/10 (skupina OPB VI)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

13.15

KOSILO

13.30

KOSILO

12.55

KOSILO

13.30

KOSILO

13.10

5.

12.05 – 12.55

pouk 

RAČ 

pouk 

ZŽS –  HALA

NEM T

6.

12.55 – 13.45

 

OPZ

OPZ

7.

13.45 – 14.35

TJA

 

 

 

 golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

ZŽS –  VTV

košarka

košarka

9.

15.25 – 16.15

 

 

 

 

 

 

4. ab in 5. ab – učilnica I/7 ali I/10 (skupina OPB VII)

URA

od – do

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

 

KOSILO

13.00

KOSILO

13.30

KOSILO

12.55

KOSILO

13.30

KOSILO

13.00

5.

12.05 – 12.55

pouk

pouk 

pouk 

pouk

pouk

6.

12.55 – 13.45

 

OPZ

OPZ

7.

13.45 – 14.35

 

 

 

 

 golf 14.00

 judo 13.45

 

8.

14.35 – 15.25

 

košarka

košarka

 ZŽS –  VTV

9.

15.25 – 16.15

ZŽS –  VTV 

 

 

 

 

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small  kakovost-alpha-small