icon facebook png 26 icon instagram icon instagram Erasmus+  Erasmus+  Erasmus+Erasmus+
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vpis v 1. razred intro

Spoštovani starši, bliža se čas vpisa Vašega otroka v prvi razred osnovne šole. Otroka vpišete v šolo v šolskem okolišu, kjer prebivate.

Pred vpisom Vas skupaj z otrokom vabimo na predstavitev šole, ki bo v sredo, 31. januarja 2024, ob 16.30 v jedilnici šole.

Še prej pa si oglejte naslednjo predstavitev šole:

filmmovie icon

Vpis v prvi razred za šolsko leto 2024/25 je obvezen za otroke, ki bodo v letu 2024 dopolnili šest let (rojeni leta 2018). Na vpis prinesite na vpogled otrokov uradni dokument.

Predvideni datumi vpisa v prvi razred na šoli so:

  •    v ponedeljek, 19. februarja 2024, od 8. do 14. ure,
  •    v torek, 20. februarja 2024, od 8. do 14. ure, 
  •    v sredo, 21. februarja 2024, od 8. do 17. ure,
  •    v četrtek, 22. februarja 2024, od 8. do 14. ure in
  •    v petek, 23. februarja 2024, od 8. do 14. ure.

Tiste, ki ste prijavljeni v gravitacijskem območju Osnovne šole Mladika, vabimo, da vpišete otroka na našo šolo.

Informacije o naši šoli ...

Gravitacijsko območje Osnovne šole Mladika:
Arnuševa ulica, Aškerčeva ulica, Belšakova ulica, Brstje, Cankarjeva ulica, Ciril Metodov drevored, Cvetkov trg, Čarmanova ulica, Čučkova ulica, Dornavska cesta, Dravska ulica od št. 1 do 11, Gregorčičev drevored, Groharjeva pot, Hermanova ulica, Jadranska ulica, K jezeru, Kerenčičeva ulica, Kogojeva pot, Kokolova ulica, Krempljeva ulica, Kvedrova ulica, Macunova ulica, Mestni trg, Miklošičeva ulica, Minoritski trg, Mladinska ulica, Murkova ulica, Na tratah, Nova cesta, Novi trg, Ob Grajeni, Ob Rogoznici, Ormoška cesta, Osojnikova cesta, Panonska ulica, Potrčeva cesta (lihe št. do 29 in sode št. do 38), Puhova ulica, Rajšpova ulica, Remčeva ulica, Ribiška pot, Rimska ploščad (razen št. 24, 25), Rogozniška cesta, Satlerjeva ulica, Severova ulica, Slomškova ulica, Slovenski trg, Spuhlja, Ulica Tomaža Šalamuna, Šeronova ulica, Špindlerjeva ulica, Štrafelova ulica, Tiha pot, Trstenjakova ulica, Ulica Franca Kosca, Ulica heroja Lacka, Ulica Viktorina Ptujskega, Vegova ulica, Vinarski trg, Vodnikova ulica, Volkmerjeva cesta od št. 5 do 11, Vošnjakova ulica, Vrazov trg, Vrtnarska pot, Wilhelmova ulica, Zelenikova ulica, Žnidaričevo nabrežje.

 

 

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small