Roditeljski sestanki in govorilne ure 2021/22

Popoldanske govorilne ure bodo potekale ob ponedeljkih med 17. in 18. uro praviloma kot videokonference v naslednjih terminih oz. po dogovoru in v skladu s priporočili NIJZ:

 Prvo polletje:

 20. 9. 2021
 18. 10. 2021
 22. 11. 2021
 6. 12. 2021
  10. 1. 2022

 

 Drugo polletje:
 21. 2. 2022
 21. 3. 2022
 18. 4. 2022
 16. 5. 2022
   6. 6. 2022

 

Pogovorne ure za učence in individualne govorilne ure za starše

 Pedagoški/strokovni delavec

 Pogovorne ure za učence

 Govorilne ure za starše

 Lia Apat

 pet., 10.25–11.10

sre., 10.25–11.10

Tjaša Bratušek

 sre., 8.10–8.20

pet., 9.15–10.00 oz. po dogovoru

 Jelica Ilić 

 pon., 11.15–12.00

 tor., 12.55–13.40

 Viktorija Bezjak

 pon.–čet.  8.00–12.00
pet. 7.30–11.30

 pon.–čet.  8.00–12.00
pet. 7.30–11.30

 Mihaela Cajnko Gojkošek

 sre., 10.25–11.10

 pet., 9.15–10.00

 Leonela Djakovič

 tor, 12.05–12.50

 sre., 8.25–9.10

 Jasna Drobne

 sre., 8.25–9.10

 sre., 8.25–9.10

Jasmina Ducman

 po dogovoru

 po dogovoru

 Silva Forštnarič

 sre., 8.10–8.20 

 enkrat mesečno v času angleščine – starši so seznanjeni preko komunikacijskega kanala v eA

 Nina Godec Meško

 tor., 7.40–8.20 oz. po dogovoru

 čet., 7.40–8.20 oz. po dogovoru

 Marta Glatz

 tor., 7.45–8.20

 čet., 7.45–8.20

 Irena Golob

 

 

 Metka Gornjec

 sre., 7.45–8.15

 čet., 12.05–12.50 v tednu popoldanske GU

 Urška Hlupič Voda

 po dogovoru

 po dogovoru

 Karmen Ivančič

 pon., 12.05–12.50 

 sre., 12.05–12.50 

 Silva Ilec

 pon., 12.05–12.55

 čet., 13.45–14.35

 David Vodušek

 pon., 10.25–11.10

 pet., 10.25–11.10

 Denis Kouter

 

 

 Majda Kramberger Belšak

 pon., 8.25–9.10

 pon., 9.15–10.00

 Marjanca Kušar

pon., 12.55–13.40 oz. po dogovoru

 pon., 14.00–14.45 oz. po dogovoru

 Irena Letonja

 

 

 Ludvik Medic

 čet., 10.10–10.25

 pon.–pet., 10.30–11.00

 Robert Mlakar

 pet., 7.35–8.20

 čet., 7.35–8.20

 Sabina Mlinarič

 pon., 11.15–12.00

 pet., 9.15–10.00

 Breda Pisar

 tor., 12.05–12.20

 pon., 12.05–12.30

Sonja Pišek

 čet., 11.15–12.00

 sre., 12.05–12.50

Milan Černel

 sre., 7.35–8.20

 sre., 9.15–10.00

 Karmen Plavec

 vsak dan, 8.10–8.20

 tor., 10.30–10.50 v tednu popoldanskih GU

 Kristina Pravdič

 

 

 Irena Prelog

 sre., 8.10–8.20

 pet., 10.25–11.10 oz. po dogovoru

 Sabina Rižnar

 tor., 11.15–12.00 oz. po dogovoru

 pet., 11.15–12.00 oz. po dogovoru

 Marta Skrbninšek

 tor., 12.50–13.20 oz. po dogovoru

 tor., 7.35–8.10 v tednu popoldanskih GU oz. po dogovoru

 Dunja Stošič

 vsak dan, 8.10–8.20

 enkrat mesečno v času angleščine

 Renata Sužnik

 tor. in sre. po pouku

 tor., 7.45–8.15

 Anica Ternovšek

 

 

 Nataša Vauda

 vsak dan, 8.10–8.20

 po prehodnem dogovoru ob 12.00 ali 17.00 uri

 Irena Veg

 sre., 10.30–11.00

 pon., 8.20–10.00 po predhodnem dogovoru

 Lidija Verlek

 

 

   

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small