Roditeljski sestanki in govorilne ure 2019/20

Potekali bodo med 17. in 18. uro v naslednjih terminih:

 Prvo polletje:

 16. 9. 2019
 14. 10. 2019
 18. 11. 2019
  2. 12. 2019
  14. 1. 2020

 

 Drugo polletje:
 10. 2. 2020
  9. 3. 2020
  6. 4. 2020
 11. 5. 2020
  8. 6. 2020

 

Pogovorne ure za učence in individualne govorilne ure za starše

 Pedagoški/strokovni delavec

 Pogovorne ure za učence

 Govorilne ure za starše

 Lia Apat

 pet., 10.25–11.10

sre., 8.25–9.10

 Silvester Arnečič

čet., 12.05–12.50

pet., 9.15–10.00

 Jelica Ilić 

 pon., 11.15–12.00

 pon., 12.05–12.50

 Viktorija Bezjak

 /

 /

 Mihaela Cajnko Gojkošek

 pet., 9.15–10.00

 pet., 8.25–9.10

 Leonela Djakovič

 pon, 9.15–10.00

 čet., 11.15–12.00

 Jasna Drobne

 sre., 10.25–11.10

 pet., 11.15–12.00

Jasmina Ducman

 po dogovoru

 po dogovoru

 Silva Forštnarič

 sre., 8.00–8.20 

 sre, 9.20–10.00

 Nina Godec Meško

 čet., 7.35–8.20

 tor., 12.55–13.45

 Marta Glatz

 tor., 7.35–8.20

 čet., 7.35–8.20

 Irena Golob

 čet., 7.35–8.15

 drugi torek v mesecu, 7.35–8.15

 Metka Gornjec

 tor., 7.00–8.15

 v tednu popoldanskih GU, tor. 10.25–11.10

 Urška Hlupič Voda

 /

 /

 Karmen Ivančič

 pon., 10.25–11.10 

 pon.,11.15–12.00 in
 po dogovoru 

 Silva Ilec

 pet., 8.30–9.15

 pet., 9.20–10.05

 Majda Kolenko

 tor., 11.15–12.00

 čet., 9.15–10.00

 Denis Kouter

 čet., 11.15–12.00

 po predhodnem dogovoru preko eAsistenta

 Majda Kramberger Belšak

 čet., 9.15–10.00

 čet., 8.25–9.10

 Marjanca Kušar

 /

 /

 Irena Letonja

 pon., 10.25–11.10

 tor., 9.15–10.00

 Ludvik Medic

 čet., 10.10–10.25

 pon.–pet., 10.30–11.00

 Robert Mlakar

 čet., 7.35–8.20

 sre., 10.25–11.10

 Sabina Mlinarič

 pon., 11.15–12.00

 čet., 11.15–12.00

 Breda Pisar

 pet., 12.05–12.20

 sre., 7.35–8.15

Sonja Pišek (Mojca Prijatelj)

 sre., 10.25–11.10

 sre., 11.15–12.00

 Sonja Plajnšek

 tor., 8.20–8.30

 sre., 12.05–12.50

 Karmen Plavec

 pon. po pouku 10 min, tor. pred in
 po pouku 10 min

 v tednu popoldanskih GU in tor., 9.15.–9.45

 Kristina Pravdič

 tor., 12.05–12.55

 pon., 12.05–12.55

 Irena Prelog

 vsak pon. 10 min pred poukom

 tor., 12.05–12.50

 Sabina Rižnar

 pon., 8.30–9.30

 tor., 8.30–9.30

 Marta Skrbninšek

 vsak dan 10 min pred poukom oz. po dogovoru

 drugi tor. v mesecu, 7.35–8.15

 Dunja Stošič

 vsak dan pred poukom 10 min

 drugi tor. v mesecu, 8.25–9.10

 Renata Sužnik

 vsak dan po pouku 10 min

 tor., 7.45–8.15

 Anica Ternovšek

 čet., 11.15–12.00

 sre., 8.30–9.15

 Nataša Vauda

 vsak dan pred poukom 10 min

 drugi pon. v mesecu, 7.35–8.15, po predhodni najavi

 Irena Veg

 sre., 8.20–9.05

 pon., 8.20–9.50

 Lidija Verlek

 tor., 10.30–11.10

 pon., 11.15–12.00

 Tanja Rugani

 sre., 9.20–10.05

 pet., 10.30–11.10

   

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small  kakovost-alpha-small