icon facebook png 26 logotip EKP 2014 2020 SIO 2020eduroam logoErasmus+

Spoštovani starši, bliža se čas vpisa Vašega otroka v prvi razred osnovne šole. Otroka vpišete v šolo v šolskem okolišu, kjer prebivate.

Vpis v prvi razred za šolsko leto 2019/20 je obvezen za otroke, ki bodo v letu 2019 dopolnili šest let (rojeni leta 2013). Na vpis prinesite na vpogled otrokov uradni dokument.

Predvideni datumi vpisa v prvi razred na šoli so:
- v ponedeljek, 11. februarja 2019, od 8. do 14. ure,
- v torek, 12. februarja 2019, od 8. do 14. ure in
- v sredo, 13. februarja 2019, od 13. do 17. ure.

Prijavljeni ste v gravitacijskem območju Osnovne šole Mladika, zato Vas vabimo, da vpišete otroka na našo šolo.

Veseli bomo, če boste na vpis prišli skupaj z otrokom.

Vabilo za boboče prvošolce ...

Informacije o naši šoli ...

Gravitacijsko območje Osnovne šole Mladika:
Arnuševa ulica, Aškerčeva ulica, Belšakova ulica, Brstje, Cankarjeva ulica, Ciril Metodov drevored, Cvetkov trg, Čarmanova ulica, Čučkova ulica, Dornavska cesta, Dravska ulica od št. 1 – 11, Gregorčičev drevored, Groharjeva pot, Hermanova ulica, Jadranska ulica, K jezeru, Kerenčičeva ulica, Kogojeva pot, Kokolova ulica, Krempljeva ulica, Kvedrova ulica, Macunova ulica, Mestni trg, Miklošičeva ulica, Minoritski trg, Mladinska ulica, Murkova ulica, Na tratah, Nova cesta, Novi trg, Ob Grajeni, Ob Rogoznici, Ormoška cesta, Osojnikova cesta, Panonska ulica, Potrčeva cesta (lihe do št. 29 in sode do št. 38), Puhova ulica, Rajšpova ulica, Remčeva ulica, Ribiška pot, Rimska ploščad (razen št. 24, 25), Rogozniška cesta, Satlerjeva ulica, Severova ulica, Slomškova ulica, Slovenski trg, Spuhlja, Ulica Tomaža Šalamuna, Šeronova ulica, Špindlerjeva ulica, Štrafelova ulica, Tiha pot, Trstenjakova ulica, Ulica Franca Kosca, Ulica heroja Lacka, Ulica Viktorina Ptujskega, Vegova ulica, Vinarski trg, Vodnikova ulica, Volkmerjeva cesta od št. 5 – 11, Vošnjakova ulica, Vrazov trg, Vrtnarska pot, Wilhelmova ulica, Zelenikova ulica, Žnidaričevo nabrežje.

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small  kakovost-alpha-small